اطلاعیه جایزه محقق جوان استاد فقید دکتر محمد تقی خانی
به اطلاع محققین و دانشجویان عزیز می­رساند انجمن بیوشیمی ایران مطابق با روال معمول این کنگره­ها، جایزه محقق جوان به نام استاد فقید دکتر محمد تقی خانی را به نفرات برتر منتخب از بین داوطلبین، در زمان برگزاری کنگره در آبان 1399 اعطا خواهد نمود. لذا از متقاضیانی که حائز شرایط ذیل هستند، دعوت می­گردد با توجه به آئین نامه این جایزه که در وبگاه انجمن بیوشیمی موجود است، نسبت به ارسال مستندات به آدرس الکترونیکی info@biochemiran.com اقدام نمایند.
 • کلیه افراد کمتر از 35 سال، دارای مدارک دانشگاهی در زمینه بیوشیمی بالینی یا بیوشیمی، و فعال در تحقیقات بیوشیمی می­توانند داوطلب دریافت جایزه باشند.
 •  متقاضی باید ارائه‏ دهنده حداقل یک مقاله (به صورت سخنرانی یا پوستر) در کنگره فعلی بیوشیمی باشد.
 • اگر فردی قبلا موفق به دریافت جایزه شده باشد، مجاز به شرکت مجدد نیست.
 • اسکن یا تصویرکارت ملی،  مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی به آدرس الکترونیکی فوق ارسال گردد.
 • فایل مربوط به مقالات کامل چاپ شده، خلاصه مقالات ارائه شده در کنگره ها، تصویر جوایز دریافت شده قبلی و سایر مستندات به آدرس الکترونیکی فوق ارسال گردد.
 

 
                                                                                                   بسمه تعالی
به استحضار اساتید، دانشجویان و همکارارن گرامی می رساند با عنایت به تداوم شرایط ویژه بیماری کووید 19، رایزنی­ های مختلف برای اتخاذ تصمیم مناسب در خصوص نحوه برگزاری کنگره صورت پذیرفت. مسلما بهترین گزینه برگزاری کنگره به صورت حضوری و مشابه سنوات قبل بود که با توجه به شرایط کنونی امکان پذیر نیست.   لذا تصمیم بر این شد تا هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی با دو ماه تاخیر از    19 الی 21 آبان ماه 1399 برگزار گردد و در صورت عدم امکان برگزاری به صورت حضوری، کنگره به صورت تماما مجازی در موعد مقرر برگزار گردد. به استحضار شما عزیزان می رسانیم که در همین ارتباط رایزنی­های مختلف جهت برگزای کنگره به صورت مجازی صورت گرفته که در زمان مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.
لذا با عنایت به موارد فوق، مهلت ارسال خلاصه مقالات تا 15 شهریور 1399 تمدید می­گردد. همچنین در مرحله کنونی این امکان برای شرکت کنندگان فراهم گردیده تا خلاصه مقالات را بدون پرداخت هزینه ثبت نام انجام دهند. چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام  برای مقالات پذیرفته شده و همچنین سایر علاقمندان به شرکت، با توجه به نوع برگزاری کنگره به صورت حضوری یا مجازی، متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
                                                                                        انجمن بیوشیمی ایران
                                                           

 • دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • برج میلادتهران
پیام رئیس انجمن بیوشیمی و دبیر علمی کنگره
 
اساتید گرامی، همکاران و دانشجویان عزیز

 
انجمن بیوشیمی ایران این توفیق را دارد تا شانزدهمین کنگره ملی و هفتمین کنگره بین­ المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی را با شرکت شخصیت­های برجسته دانشگاهی و علمی داخل و خارج از کشور در روزهای 16 لغایت 18 شهریور ۱۳۹9 در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار نماید. هدف از برگزاری این کنگره که با همکاری فدراسیون بین ­المللی شیمی بالینی (IFCC) و اتحادیه بین ­المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی (IUBMB) برگزار خواهد شد، آشنایی اساتید، محققان و دانشجویان رشته ­های بیوشیمی و بیولوژی مولکولی با آخرین دستاوردهای پژوهشی این حوزه است. همچنین با توجه به نقش برجسته رشته بیوشیمی بالینی در آزمایشگاه تشخیص طبی، اساتید و دانشجویان رشته بیوشیمی بالینی و علوم آزمایشگاهی با آخرین پیشرفتهای این رشته آشنا خواهند شد. در همین ارتباط از اساتید، محققان و دانشجویان حوزه­ های بیوشیمی و بیولوژی مولکولی صمیمانه دعوت می­شود تا دستاوردهای پژوهشی خود را در قالب خلاصه مقالات برای کنگره ارسال نمایند. مشارکت و همراهی شما عزیزان صاحب اندیشه باعث هرچه پربارتر شدن این گردهمایی بزرگ علمی خواهد گردید. 

     
                                     
                                                            
                                 
                                 دکتر رضا مشکانی                                                         دکتر محمدتقی گودرزی 
 

                                          رئیس انجمن بیوشیمی ایران                                                                                      دبیر علمی کنگره
حمایت کنندگان

پوستر کنگره

تاریخ های مهم

 • زمان شروع  ارسال مقالات: 16 آذر 1398

 • مهلت پایان ارسال مقالات: 15 شهریور 1399
 • تاریخ برگزاری: 19 الی 21 آبان 1399
 • محل برگزاری: دانشگاه علوم پزشکی تهران

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه در كادر زير وارد كنيد.

آمار سایت

 • كل کاربران ثبت شده: 262 کاربر
 • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
 • ميهمانان در حال بازديد: 1 کاربر
 • تمام بازديد‌ها: 81339 بازدید
 • بازديد 24 ساعت قبل: 307 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شانزدهمین کنگره ملی و هفتمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی می باشد.

 

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق